Skierniewice miastem pilotażowym e-recept

Gość 28-02-18 12:45

Czy wiecie, że Skierniewice oraz Siedlce są miastami pilotażowymi do przejścia na e-recepty. Teraz w aptece będzie się podawać PESEL oraz PIN otrzymany SMSem. A jak ktoś nie ma komórki to co?

Gość 15-06-18 9:12

Ze sprzętem komputerowym w pracowni rentgenowskiej nie mogą sobie poradzić pozostałości po "informatyku" szpitalnym, kumplu Charzewskich oraz zapewne i męża Dorci - bo ten ostatni stał się dyrektorem interesu IT obcego kapitału z błogosławieństwa (kapitał też) tejże koterii a nie z powodu osiągnięć. Eee tam! Bzdury plotę o osiągnięciach. Hochsztaplerstwo, koterie, układy to jest to! I ciągnie się przez całe życie z publicznych, nawet dla wnuków wystarczy! Ja mam pretensje, że nie mam wyższej emerytury niż Heńka kumpluwa Dorci!

Gość 15-06-18 9:24

No wreszcie ktoś zauważył ze ten temat istnieje:)

Gość 15-06-18 10:51

No i co z tego, że ktoś?! Gdy reszcie pariasów odwagi cywilnej brak!

Gość 15-06-18 11:04

Nie to nie o to chodzi. Uważam ze to jest fakt godny odnotowania, dotyczy wszystkich, a nikt nic nie pisze na ten temat.

Gość 15-06-18 14:17

Świetne spostrzeżenie "dotyczy wszystkich"! Przy okazji weź pod uwagę niedocenioną bezcenną wartość takiej organizacji jak CARITAS. Niedługo gdy dostaniesz zapalenia wyrostka robaczkowego to łaskawcy założą ci tam konto, żeby cię stać było na operację.

Gość 17-06-18 18:39

#RZECZoPRAWIE: Janusz Cieszyński - O pilotażu e-recepty i wdrażaniu EDM

Gość 18-06-18 7:23


Saman Raman · Alwernia
Za takie pieniądze niech prezes kaczyński leczy się jak zwykły obywatel a nie jak VIP. Może wtedy więcej kasy na służbę zdrowia dadzą a nie rydzykowi.
odpowiedź:
Jak będzie leczył się w Brzezinach to traktowanie jak zwykłego obywatela mu nie zaszkodzi a gdy tam gdzie działa mafia charzewsko-pieniążkowa czyli w skurniewicach to nie ręcze, że przeżyje. Ta sama mafia działa w udzkich sądach, fundacji "pojednanie" , IPN. Ma macki w całym kraju. "Pani wiee jaka jest sytuacja finansowa służby zdrowiaaa?! Co pani myśliii, że pani ojciec to wyjąteeek?! Za to, że chciałam kupić tlen dla duszącego się ojca, to do psychiatryka chcieli mnie oddać - zrozumiałe, że się awanturowałam, widząc, że "głupiego jasia" mu tylko dali. Na "szpitalnego informatyka" bez kwalifikacji za to mieli i teraz na lans w wykonaniu POsłanki Dorci i takiej z wachlującym tyłkiem z biura Antka również. Mafijna wsiechpartia - wszędzie jej pełno.Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://skierniewice.istrefa.com

istrefa gmina Skierniewice | istrefa powiat Skierniewice | istrefa łódzkie | istrefa Polska

Skierniewice - miasto, gmina miejska, powiat Skierniewice, województwo łódzkie - portal lokalny
Kod pocztowy: 96-100 96-101 96-102 96-103 96-104 96-105 96-106


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem