SP Klasyk

Aaa 22-03-18 1:28

Czy macie podobne doświadczenia? Mam wrażenie, że nauczyciele w Klasyku są bardzo znerwicowani. Moje dzieci dostają osatatnio uwagi i jedynki za drobnostki np. syn podniósł reke na stojąco a nie siedziąco i dostał uwagę itd. Mam wrażenie, że nauczyciele rozładowuja swoje frustracje na dzieciach. Są humorzaści a ocena nie zależy od rzeczywistej wiedzy ucznia a jedynie od nastroju nauczyciela. Panuje tam stres i atmosfera strachu, co jest wykańczające nie tylko dla dzieci ale również rodziców, którzy słuchaja opowieści swoich dzieci o tym jak po raz kolejny zostali niesprawiedliwie potraktowani przez ciagle tych samych nauczycieli. Prym w wiedzie matematyczka i polonistka SP. Jak tacy ludzie moga nauczyć dzieci szacunku do drugiego człowieka? W dzisiejszych czasach ważna jest pewność siebietzn . wiara we własne siły i umiejętności, ufność, że uda mi się osiągnąć zamierzone cele, kreatywność, praca zespołowa. Klasyk wszystkie te cechy niszczy w dzieciach, przez ciągłe krytykowanie małych ludzi. Nigdy po raz drugi nie wybrałabym tej szkoły. Wielki przerost formy nad treścią. Bardzo słaby kapitał ludzki (mam na myśli znerwicowanych nauczycieli, bez podejścia pedagogicznego do dzieci, nie szanujących uczniów ).Bardzo słabe kompetencje. Dziś nie o to chodzi aby ciągle straszyć jedynkami i uwagami lecz aby dzieci zachęcać do zdobywania wiedzy, do otwartości.

Uuuu! 22-03-18 9:56

Powinnaś jeszcze zaproponować nauczycielom zwrócenie uwagi na to, czego swych dzieci przeciętna skierniewicka mamuśka nie nauczy - a to jest podstawa elementarnaj kultury i szacunku do otoczenia. A więc: zamykanie drzwi na klamkę, żeby otoczenie nie słyszało "jeeebut!", wstawanie i siadanie na krześle bez pier dzenia krzesła, przy wchodzeniu na teren prywatny mówienie "dzień dobry" każdej napotkanej tam (przynajmniej) dorosłej osobie, za zwrócenie uwagi przez dorosłego używanie słowa przepraszam nawet gdy nie zgadza się z tą uwagą, ... Ty tego swego pępka świata nie nauczysz, niestety ...

Bbb 22-03-18 13:47

Te dwa ostatnie zdania "aaa" są zbędne. Wpajaj lepiej, że co cię nie zabije to cię wzmocni i nie wyrażaj opinii o nauczycielach w obecności dziecka. Z nauczycielem można porozmawiać, bez pretensji ale rzeczowo. Masz rację o jakości skierniewickich szkół. Wejdź do budynku, gdzie (chyba) jest kuratorium. Na wejściu łomocące automatyczne drzwi - można wyregulować! Dalej urzędniczki i petentki od edukacji wg zasady: im większy cep tym głośniej młóci - butami. A słyszę jakie ... trzeba mieć by tam być "genialną" urzędniczką! Być może Klasyk uczy pokory ale to jest cnota. Nauczycieli nie znam a radzę jednak z nimi rozmawiać a nie tylko z dzieckiem. Znam przemądrzałe mamuśki, które robią ważnym urzędniczkom i polityczkom (wiadomo im głupsza tym lepsza) manicure, ... i zachowują się w każdej sprawie jakby wszystkie rozumy pozjadały.

Aaa 22-03-18 14:04

O widać, że bóg- nauczyciel się wypowiedział i on decyduje, które zdanie jest zbędne a które nie. Podstawą dialogu jest szanowanie wypowiedzi rozmówcy i słuchanie go a nie monologowanie i krytyka. Właśnie tego poziomu brakuje wśród skierniewickiej kadry nauczycielskiej. Najmądrzejsi na świecie!!! Nieomylni!!

Bbb 22-03-18 16:37

Powinni być przynajmniej najmądrzejsi, w tych sprawach, w Skierniewicach. Ze względu na zawodowe przygotowanie a ty masz skrzywione spojrzenie swym naturalnym uwielbieniem swoich dzieci. Powinni... Ale ja o przygotowaniu pedagogicznym starej daty (nie wykonuję swojego zawodu), też w to nie wierzę, gdyż sama selekcja do zawodu jest ułomna! Ale mimo to trochę nauki pokory tobie i twoim skarbom przydałoby się. Ja sobie wyobrażam, jak niegrzecznie, absorbując uwagę otoczenia i bez reakcji na słowa nauczyciela wyskakiwała twoja pociecha przed szereg grzecznego umiaru.

Aaa 22-03-18 17:11

Z całym szacunkiem, ale nie zgadzam się. Dzieci nie wszystkie są takie same i nie mozna ich traktować jak bandy, która powinna siedzieć cicho i się nie odzywać, po to aby nauczyciel miał spokoj. Trzeba im pokazywać świat, rozwijac w nich potencjał bo potem ida z tym między innych ludzi. Osiągaja tylko coś w życiu ci , którzy wierzą w swoje mozliwości a nie siedzą cicho i boja się odezwać, aby kogoś nie urazić. Kogo chcecie w tych szkołach wychować???

Aaa 22-03-18 17:25

Rozumiem ,że pokornych pracowników Lidla, Biedronki i innych sieci korporacyjnych , którzy pracuja do momentu zawału , nigdy nie upominajac sie o swoje prawa, bo tak ich w szkole uczyli, ze jak mają swoje zdanie, potrzeby to żle. Trzeba siedzieć cicho i znosić jak sfrustrowany nauczyciel wstawia jedynki i uwagi za bzdety. To Wy nauczyciele jesteście odpowiedzialni za jakosc naszego przyszłego pokolenia. Nie będziecie w dzieciach kształcić poczucia wartości, kreatywnosći, wspópracy, osiagania celów to zawsze Polacy będa pracowac dla Lidla, Biedronki, TESCo itd. Który kreatywny Skierniewicznin ma własna sięc spożywczą?

Bbb 22-03-18 19:05

Będą mniej wrzeszczeć a więcej używać rozumu i o to chodzi. A tak to też będą krzyczeć, że im się należy i dlatego muszą od 5.00 do 23.00 drzeć gębę, rzucać pojemnikami i co ten biedny człowiek zza płotu chce, jak on (ona) cinżko pracuje! I tu skurniewickie - nie podoba się to na wiochę mieszkać! Skromniej, pokorniej to i bez Lidla przeżyjemy. Kreatywność w wulgaryzmach - przecia wszyscy klną! Poczucie wartości - zza czubka swego nosa nikogo więcej nie dostrzega. Szkoda gadać - królowe balu - jak Anglicy nazywają polskie matki w ich pięknych parkach.Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://skierniewice.istrefa.com

istrefa gmina Skierniewice | istrefa powiat Skierniewice | istrefa łódzkie | istrefa Polska

Skierniewice - miasto, gmina miejska, powiat Skierniewice, województwo łódzkie - portal lokalny
Kod pocztowy: 96-100 96-101 96-102 96-103 96-104 96-105 96-106


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem