Czego brakuje mieszkańcom osiedla Rawka ??  Zainteresuj tematem więcej osób:


Mag

Witam, mam prośbę do osób mieszkających na Rawce. Czy moglibyście powiedzieć czego Wam tam brakuje?? Kawiarni z lodami, goframi, ciastami? Baru z piwkiem ? Kosmetyczki? Siłowni? Pizzerii? A może czegoś innego? Jakby powstało tam jedno z wymienionych miejsc przychodzilibyście tam?? Bardzo proszę o opinie. Pozdrawiam

Kasia

Brakuje wszystkie - przede wszystkim - KASY!

Sklep

Sklepu ze sprzętem do paintbola, nożami.

Tomo

Knajpy u Ryśka

Bat

Autor 12-03-2013 12:59:32 Knajpy u Ryśka
mnie tez jej brakuje mimo że już tam nie mieszkam

Gosc

W okresie letnim przydałyby się toalety typu toi-toi w okolicach ul. Domarasiewicza oraz przystanku kolejowego, głównie ze względu na turystów.

Rawka

Brakuje wszelkiej maści przybytków rozrywki - bar, pizzeria, club. Jakiekolwiek miejsce dobre na spotkanie ze znajomymi. Myślę, że na pewno mieszkańćy by odwiedzali taki lokal, bo to łatwiej niż "wielka wyprawa" do miasta, gdzie problemem jest powró i ani się człowiek piwa nie napije bo inaczej koszt imprezy zwiększa się o 2 dychy na taksówkę.

Fdsghf

Przede wszystkim brakuje czystego powietrza, nie śmierdzącego od syfu z wysypisk w halach. A jeszcze Jażdzyka żeby sam osobiście szczury i myszy wyłapał co z tych śmieci wyłażą.

Edek

Szczury i myszy to powinien wyłapywać LT. A wracając do tematu przydałoby się więcej: punktów gastronomicznych, bankomatów i chociaż jeden paczkomat.

Senior-frajer

Racja! Obym tylko w tych lokalach gastronomicznych spotykał ludzi inteligentnych, utalentowanych, żywą muzykę, wystawy sztuki a nie cwaniaków z szarej strefy lub tego samego gatunku polityków, ich przydoopców z firm komunalnych itp., itd. Nie chcę widzieć tam LT, KJ, Antków, Dorć i Krych z PO i PiS, wszelkiego rodzaju koterii beztalencia i cwaniactwa. Obniżyć o 50% ich uposażenia i sfinansować marże tych co takie miejsca rozumu i kultury będą tworzyć. Nie skurniewickie Sorbony bylejakości tylko takie punkty, gdzie rozum oraz talent się opłacą.

Szybka odpowiedź:


Odpowiedz w tym wątku Wróć do tematów
  Zainteresuj tematem więcej osób:


Adres tej witryny: https://Skierniewice.istrefa.com


© istrefa.com
istrefa gmina Skierniewice | istrefa powiat Skierniewice | istrefa łódzkie | istrefa Polska

Skierniewice - miasto, gmina miejska, powiat Skierniewice, województwo łódzkie - portal lokalny


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.