Przystanki autobusowe

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Antypalacz 26-09-18 20:14

Co za kretyni wymyślili te aktualne przystanki autobusowe w Skierniewicach?
Palacze stoją obok przystanku, cały dym idzie do góry i trafia do środka wiaty, przez szczelinę w kształcie łuku zaraz pod daszkiem. Natomiast zidioceniem stulecia jest ułożenie placu z kostki dla palaczy tuż przy przystanku... od strony zawietrznej- czyli jadąc prawym pasem najpierw mijamy plac, a potem przystanek. Wystarczy, że przejedzie samochód, a razem z nim dociera do nas dym (także przez w/w szczelinę pod dachem) od hodowców raka i nowotworów.
To samo z deszczem, jak deszcze zacina to przez ta szczelinę leci prosto na ludzi.

Nie palę papierosów i nie życzę sobie żeby ktoś inny truł mnie dymem z petów.
W ramach protestu (może śmiesznego) ale za każdym razem jak mijam palącą osobę to kaszle na nią bez zasłaniania ust.... chamstwo? ale jak i palenie również legalne.

Odpowiedz Cytuj
Gość 27-09-18 13:16

Kobiety tworzą obyczaje! Ile na ulicach S-c takich wywłok z petami w zębach albo ekspedientki w sklepach. Na Widoku w "Stokrotce" to cuchnie na odległość i widać, że w odchudzaniu pety nie pomagają.

Odpowiedz Cytuj
Xyz 29-09-18 22:15

Sam dość niedawno miałem przypadek gdzie "ekspedientka" z żabki w plastrach siedziała przed sklepem z jakimś jej lowelasem i oczywiście pet w łapie. Jak tylko zobaczyła, że wchodzę do sklepu to otworzyła kosz na śmieci i wyrzuciła go do środka, a potem tą sama ręką chciała mnie obsługiwać (czyt. dotykać towary spożywcze). Zamiast coś kupić wyszedłem. Ciekawe czy domyśli się czy dalej będzie olewać robotę?

Odpowiedz Cytuj
Me_again 08-10-18 15:10

Gdzie jest policja? Gdzie straż miejska? Dlaczego palenie na przystankach autobusowych (które jest zakazane) nie jest ścigane?
Uwaga będzie wulgarnie - bo mam już tego dość.
Dzisiaj po godzinie 14:00 człowiek chce wrócić z pracy do domu autobusem, więc idzie na przystanek na ul. Zwierzynieckiej, a tam pod wiatą siedzi jakaś wywłoka (na około 60 lat) w jaskrawej pomarańczowej kurtce i kopci peta. Co za k*** chamstwo. Jak chce się truć to sama, a nie przy okazji innych.
Nieroby ze służb porządkowych powinny jeździć i profilaktycznie sprawdzać czy ktoś nie pali na przystankach.A swoją drogą może warto pomyśleć o naklejkach informacyjnych ile taka "przyjemność" kosztuje w formie mandatu. Niech prostacki lud palaczy wie, co może ich czekać.

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://skierniewice.istrefa.com

istrefa gmina Skierniewice | istrefa powiat Skierniewice | istrefa łódzkie | istrefa Polska

Skierniewice - miasto, gmina miejska, powiat Skierniewice, województwo łódzkie - portal lokalny
Kod pocztowy: 96-100 96-101 96-102 96-103 96-104 96-105 96-106


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem