Co nam fundują władze!

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Senior 10-07-18 14:03

Niestety cinżka praca bez rozumu panuje. Skraca życie, psuje humor i wcale nie poprawia standardów życia.

Odpowiedz Cytuj
Gość z logiką 10-07-18 14:08

O tak! Na Widoku modernizują przesyłanie gazu. Brud smród i niszczenie roślin w tym tegorocznym pustynnym klimacie. Do uszu wciskają wulgaryzmy, na elewacje i do okien kurz! Cały rozsądny europejski świat wprowadza do kuchni (a temu służy gaz w Skierniewicach) analogowe, elektryczne płyty i piekarniki. Niewiele droższe a o niebo lepsze w utrzymaniu czystości i ekologii. Gaz może być do ogrzewania a nie do kuchni w małych mieszkaniach w wielorodzinnych budynkach. KTO TO FINANSUJE I Z CZYJEJ KIESZENI?

Odpowiedz Cytuj
Mariusz 10-07-18 16:04

A jak ktoś dużo gotuje? Chociaż prawda jest ze indukcja jest super. Tylko garnki musza być stalowe i patelnia tez a o to coraz trudniej w sklepach.

Odpowiedz Cytuj
Gość z logiką 10-07-18 16:59

I są drogie ale nie droższe od kilku lat życia! Naprawdę warto. A mój apel to o wychowywanie tych młodych co tam (pewnie) dorabiają, że lepiej wolniej, dłużej, dokładniej ale przyjaźniej dla środowiska i otaczających istot w tym oczywiście ludzi! A tu po skurniewicko-owicku, aby kumbinować jakoś. Nie mamy odpowiednich standardów!

Odpowiedz Cytuj
Krzych 10-07-18 18:46

Ja się tak szczerze mówiąc zastanawiam, czy wzrost rachunków za prąd byłby faktycznie większy przy indukcji niż łączny kosz gazu ze wszystkimi stałymi opłatami... Ale pewnie by był... No i co skoro ludzie już mają ten gaz, nie ma sensu się odłączać.

Odpowiedz Cytuj
Gość z logiką 10-07-18 20:00

Być może! Lecz należałoby firmy prywatne, które wygrywają przetarg na tę modernizację zobligować by wyeliminowały niechlujstwo, bylejakość, niszczenie i brak szacunku do przyrody i otoczenia. To co dzieje się w Skierniewicach jest rodem z PRL-u. Bezkarność fachowców na "publicznym", choć nieruchomość wspólnoty mieszkaniowej nie jest miejscem publicznym. ! Pan właściciel zjawia się od czasu do czasu jak urzędnik - nawet nie skarci, czy też nie przeprosi. A odpowiedzialność za to co zniszczyli żadna. Dopóki będziemy mieć takich chłopskich estetów u władzy to nadal kombinejszyn i bezradność.

Odpowiedz Cytuj
Krzych 10-07-18 20:20

No cóż. Nie da się ukryć, że jest tak jak mówisz... No i co zrobisz, jak nic nie zrobisz?

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://skierniewice.istrefa.com

istrefa gmina Skierniewice | istrefa powiat Skierniewice | istrefa łódzkie | istrefa Polska

Skierniewice - miasto, gmina miejska, powiat Skierniewice, województwo łódzkie - portal lokalny
Kod pocztowy: 96-100 96-101 96-102 96-103 96-104 96-105 96-106


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem