Święto Kwiatów Owoców i Warzyw 2018

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Mirka 02-06-18 18:38

Jakieś wieści kto i co będzie na tegorocznym Święcie? Daty, terminy?

Odpowiedz Cytuj
Gość 15-06-18 11:05

A tu jakieś wieści czy nic jeszcze?

Odpowiedz Cytuj
Miecio 17-07-18 19:51

Wszystko jest już jasne. Właśnie poznaliśmy pełną listę artystów, którzy 15 i 16 września wystąpią na scenie podczas 41. Skierniewickiego Święta Kwiatów Owoców i Warzyw. W tym roku zobaczymy aż 12 gwiazd!

Sobota (15.09) - Michał Szpak, Mrozu, Ania Dąbrowska, KULT

Trzeci weekend września coraz bliżej. Pora zatem na prezentację pełnego gwiazdozbioru. W sobotę, 15 września na scenie zobaczymy kontrowersyjnego wokalistę, finalistę programu X Factor, który nie obawiał się wyśpiewać Niemena, a na swoim koncie ma platynowy album "Byle być sobą". Mowa o Michale Szpaku, który hipnotyzuje głosem i swoją niepowtarzalnością. Kolejnym artystą będzie Łukasz Mróz, który na swoim koncie ma aż cztery albumy studyjne (jeden z nich "Rollercoaster" pokrył się platyną). Popularny Mrozu na żywo zaśpiewa swoje największe hity, a wśród nich między innymi „Nic do stracenia”, „Jak nie my to kto”, „Globalnie” czy „1000 metrów nad ziemią”. Naiwna marzycielka, która nadal bawi się świetnie to kolejna gwiazda w sobotnim rozdaniu. Ania Dąbrowska, wokalistka, której przedstawiać nie trzeba. W swoim dorobku ma sześć długogrających albumów, wśród nich ostatni studyjny, który pokrył się podwójną platyną, a w repertuarze m.in. : „Z Tobą nie umiem wygrać”, „Nigdy nie mów nigdy”, „W Głowie”, czy „Trudno mi się przyznać”. A na koniec prawdziwy hit. Rok temu ten zespół miał zagrać w ramach koncertów jubileuszowego Święta XL w Skierniewicach. Zdrowotne problemy Kazika niestety uniemożliwiły realizację tych planów. Nam udało się jednak zaprosić zespół Kult po raz kolejny. Rock alternatywny w możliwie najlepszym wydaniu gwarantowany.

Niedziela (16.09) - Cezary Pazura, Marcin Daniec, Formacja Chatelet, Cleo, Dj Slavic, Boys, Piękni i Młodzi, Wilki

Niedzielę, 16 września rozpoczniemy od solidnej dawki śmiechu.W tym roku na scenie zaprezentują się prawdziwe kabaretowe legendy: Cezary Pazura, Marcin Daniec i Formacja Chatelet. Drugiego dnia nie zabraknie także pięknych kobiet, które z pewnością rozgrzeją publiczność do czerwoności. W tym roku na scenie zobaczymy prawdziwe polskie słowianki, które reprezentowały nasz kraj podczas konkursu Eurowizji w 2014 roku. Mowa o posiadającej mega mocny głos Joannie Klebko znanej jako CLEO oraz Oli Ciupie DJ Slavic, której sety można usłyszeć w najlepszych klubach w całej Polsce. Niespodzianka czeka także ma fanów muzyki Disco-Polo. Podczas 41. SKOiW na scenie zobaczymy aż dwa zespoły z tego gatunku. Do naszego miasta przyjedzie bowiem jeden z pionierów, Marcin Miller z legendarnym zespołem Boys oraz cieszący się niesłabnącą popularnością zespół Pięknych i Młodych. Ostatnią, dwunastą gwiazdą tegorocznego święta będzie legenda polskiej muzyki rockowej, zespół Wilki. „Baśka”, „Pijemy za lepszy czas”, ”Bohema”, „Wenus Tu Mars” i „Na Zawsze i na Wieczność” zakończą święto w wyjątkowym i klimatycznym stylu.

Mieszkańcy wybrali:

Przypomnijmy, że podobnie jak w latach ubiegłych, mieszkańcy Skierniewic mieli możliwość współtworzenia gwiazdozbioru Święta Kwiatów, Owoców i Warzyw. Propozycje gwiazd, można było zgłaszać od połowy stycznia, tradycyjnie drogą mailową oraz po raz pierwszy za pośrednictwem mediów społecznościowych na kanale „I love SKC”. Mieszkańcy kolejny raz nie zawiedli, oddając ponad 5 tysięcy głosów, wskazując na swoich faworytów. W kolejnym etapie typy mieszkańców skonfrontowano z kalendarzami poszczególnych artystów i rozpoczęto postępowanie przetargowe.

Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak gorąco zaprosić w trzeci weekend września na największą plenerową imprezę w mieście do Skierniewic.

Odpowiedz Cytuj
Balbina 18-07-18 6:33

No to tak przedwyborczo z przytupem

Odpowiedz Cytuj
Gość 15-09-18 19:57

Czy oglądaliście 75 zdjęć z dzisiejszego dnia? Na stronie "naszemiasto" . Ale chlewnia! Może ktoś zidentyfikuje tego Pastusiaka. Nr zdjęcia i krótki opis. Pewnie gdzieś z Antkiem. Choć Dorcia brzuchem go wabi.

Odpowiedz Cytuj
Zyczliwy 15-09-18 22:08

Nic nowego tyle kasy ....A w szpitalu dowiedziałam się od pracownika ze ich zarobki bardzo niskie....
Nawet nie najniższa
j krajowej ...

Odpowiedz Cytuj
Gość 15-09-18 22:13

Skończcie w skierniewickim szpitalu tylko o tych pieniądzach. Macie w Radzie Społecznej Dorcię i Agatką wybitnych "intelektualistów" to bozia da. Bo pacjenci mają nienajlepsze zdanie ale nic to, bo już dzieci dorabiacie i jeszcze mało.

Odpowiedz Cytuj
Gość 15-09-18 22:15

To powyższe nie jest o wszystkich w tym szpitalu ale o tych, z którymi nie miałem dobrych doświadczeń w związku z własnymi i mojej rodziny problemami.

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://skierniewice.istrefa.com

istrefa gmina Skierniewice | istrefa powiat Skierniewice | istrefa łódzkie | istrefa Polska

Skierniewice - miasto, gmina miejska, powiat Skierniewice, województwo łódzkie - portal lokalny
Kod pocztowy: 96-100 96-101 96-102 96-103 96-104 96-105 96-106


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem