Pożegnanie trolla

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Gość z logiką 14-07-18 22:25

To jedna z moich kochanych muzyczek i wykonawców. Co to mawspólnego z trollem?

Odpowiedz Cytuj
Admin 15-07-18 10:18

Że mówimy mu baj baj. Chociaż tak naprawdę to nie do końca, bo jak będzie pisał jak człowiek, a nie zalewał forum propagandą, tudzież obrażał mnie, to sobie może pisać. W każdym razie należą się mu wielkie podziękowania, bo bez niego nie zostałyby wprowadzone znaczące usprawnienia.

Odpowiedz Cytuj
Admin 15-07-18 10:30

Jeszcze tylko dodam, że gdyby zalewając forum propagandą nie usiłował sprawiać wrażenia, że pisze to wiele osób (co było żenujące, bo używał podobnych nicków i widać było ten sam styl), to może nawet i to by przeszło. Ale nie miał umiaru.

Odpowiedz Cytuj
Gość z logiką 15-07-18 11:02

Chyba nie o mnie? Bo staram się przedstawiać mój punkt widzenia - nawet gdy kontrowersyjny. Zwłaszcza, że wierzę w dobrą moc i wartość zdania przeciwnego, bo zmusza do rewizji własnego. Tylko tak prosto z duszy i nie obrażając się nawzajem.

Odpowiedz Cytuj
Admin 15-07-18 11:45

Nie nie nie. Nie o ciebie chodziło. Jest taki wariat w Skierniewicach, co nienawidzi PiSu, kościoła itd. Zalewał forum głównie wklejkami z innych portali, ale też niemal do każdego tematu wtrącał jakieś komentarze związane z kościołem albo prawicą, zazwyczaj ni w 5 ni w 10. Kiedyś został wycięty po IP, ale się wycwanił, zaczął używać VPNa, TORa itp. Obecnie system wykrywa już, czy ktoś korzysta z tego typu udogodnień. To zresztą przy okazji wyeliminowało problem spamerów na innych moich portalach. Dzięki temu będzie można teraz dodać nowe funkcje, typu zamieszczanie obrazków, ale nie tylko. Do tej pory nie można było tego zrobić, bo łatwo było przeprowadzić sabotaż.
W każdym razie, zapraszam dotychczasowego trolla, już jako zwykłego użytkownika do normalnej dyskusji. Bo czasami pisał nawet sensownie, np. o tych bankach czasu. To mi się podobało! Być może zrobię tutaj coś takiego i będzie można sobie na wzajem pomagać.

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://skierniewice.istrefa.com

istrefa gmina Skierniewice | istrefa powiat Skierniewice | istrefa łódzkie | istrefa Polska

Skierniewice - miasto, gmina miejska, powiat Skierniewice, województwo łódzkie - portal lokalny
Kod pocztowy: 96-100 96-101 96-102 96-103 96-104 96-105 96-106


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem