Uczestniczka Powstania Warszawskiego o obecnych rządzących

Gość 05-08-18 15:06

Hanna Stadnik ps. "Hanka" brała udział w Powstaniu Warszawskim w Pułku "Baszta". O obecnej sytuacji politycznej mówi:
"- Żyłam w PRL-u i doskonale wiem, że rządziła tylko jedna partia i teraz jest to samo. Nie było sądów w PRL-u, wszystko było to, co wymyślił przewodniczący partii. Przecież to jest przerażające - powiedziała Hanna Stadnik. - Boże, zróbcie młodzi ludzie coś, żeby nie doszło do tego, żeby oni trwali, żeby zwyciężyli w jakichkolwiek wyborach - dodała."

Ponadto wypowiedziała się na temat braci Kaczyńskich , wspomniała wypowiedź ich ojca Rajmunda Kaczyńskiego, któremu gratulowano po zwycięstwie Lecha w wyborach na prezydenta stolicy: " moim dzieciom nie wolno dać władzy, bo zniszczą każdego, kto będzie od nich lepszy, bo są złośliwi".
Efekty tej złośliwości widzimy niestety od kilku lat.

Więcej na: [LINK]

Ol 05-08-18 22:10

Tak zróbcie coś, weźcie się POwieście :D

Gość 06-08-18 0:16

Pisowcy to skrajni fanatycy, funkcjonują jak sekta, trwają przy swoim choćby reszta świata miała inne zdanie. Oby ludzie dobrej woli w Polsce się wreszcie obudzili...

Ja 06-08-18 6:48

Jak na razie to ja widze tu tylko fanatyczna nienawiść do pisu.

Ja 06-08-18 6:51

A co do trwania przy swoim choćby wszyscy mieli inne zdanie, to raczej można tak powiedzieć o np środowiskach homoseksualnych. Hahahaha!
A PiS wygrał wybory, czyli większość zainteresowanych wybrała PiS.

Gość 06-08-18 22:53


Kolejny znany ze świata ma inne zdanie niż rządzący obecnie w Polsce. 5 sierpnia 2018 w Ergo Arenie w ramach trasy Us + Them wystąpił Roger Waters - legendarny muzyk Pink Floyd. Podczas jego występu na telebimie wyświetlały się następujące napisy:
Uwolnić media!
Uwolnić sądy!
Konstytucja!
Konstytucja!
Konstytucja
Sprzeciw się bezbożnemu przymierzu kościoła i państwa, szczególnie w Polsce.
(źródło: antyradio.pl)
Wcześniej obecne działania władzy w Polsce krytykowali m.in. Mick Jagger z The Rolling Stones, Massive Attack czy frontman Iron Maiden który na koncercie w Polsce powiedział, że „Polacy dobrze wiedzą, kiedy ktoś próbuje ukraść im wolność”. Przypadek???!!!

Odnośnie wygranych wyborów: niekoniecznie większość zainteresowanych wybrała PiS. To przez autorytarny próg wyborczy 5% niesprawiedliwa ordynacja wyborcza zabiera małym ugrupowaniom a dodaje dużym. W 100-procentowej demokracji głosy przelicza się na mandaty bez żadnych progów. Tak po zmianie ustroju było tylko w 1991 r. - zastosowano metodę Hare’a-Niemeyera, a później stosowano nie w pełni demokratyczną metodę D’Hondta.

Ja 06-08-18 23:24

Wytłumacz to prościej tym wszystkim ludziom i dzieciom, którym PiS przywrócił godność. Którzy pojechali pierwszy raz na wakacje. I którzy maja głęboko w dupie to, kim jest ćpun Jagger czy Waters, którzy nie maja zielonego pojęcia o Polsce. A jak masz taki wielki problem to wyjedź do UK które właśnie wychodzi z uni, gdzie Polaków traktuje się gorzej niż Murzynów i Musulmanow podrzynających gargla zwierzętom o ludziom. Bo są biali, tylko nie mówią po angielsku. Wiec można ich dyskryminować. To zupełnie jak z Żydami w Holokauście... może niech sie jagger i waters zajmą swoimi rasistami najpierw.

Gość 06-08-18 23:51

Za tzw. komuny dzieci też często wyjeżdżały na wakacje, a i mieszkań budowano znacznie więcej niż teraz. Czy to oznacza, że mamy ją teraz chwalić?
Skoro wszyscy krytykujący obecnie rządzących mają jakieś wady, to jakie wady ma mieszkająca w Polsce tytułowa uczestniczka Powstania Warszawskiego Hanna Stadnik ps. "Hanka", bo ona też krytykuje PiS?!

Ja 07-08-18 6:31

Chyba dzieci ubekow i sekretarzy partii. W tym pewnie i ty.

Gość 08-08-18 0:19

I żadne płacze i żadne krzyki nie przekonają nas, że białe jest białe a czarne jest czarne.
Autor: Jarosław Kaczyński

Absolutnie żadne , zarówno te z Polski, jak i ze świata.Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://skierniewice.istrefa.com

istrefa gmina Skierniewice | istrefa powiat Skierniewice | istrefa łódzkie | istrefa Polska

Skierniewice - miasto, gmina miejska, powiat Skierniewice, województwo łódzkie - portal lokalny
Kod pocztowy: 96-100 96-101 96-102 96-103 96-104 96-105 96-106


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem