Smutny rekord ostatniego ćwierćwiecza  Zainteresuj tematem więcej osób:


Alt

W tej materii trudno mówić o "dobrej zmianie": W 2017 roku zmarło ponad 403 tys. Polaków. To prawie rekord. Więcej zgonów odnotowano po II wojnie światowej tylko w 1991 roku. (...) Więcej na: wiadomosci.wp.pl/coraz-wiecej-polakow-umiera-liczba-zgonow-prawie-rekordowa-6217337178166913a

Gość

To idź zagłosuj na platformę albo SLD a nie wklejasz jakieś głupoty. Tak. "Dobra zmiana" zabija. To chcesz powiedzieć? Żenujące.

Olo

Ach ci pisowcy! Jak oni lubią walczyć z faktami! W tym przypadku ze statystyką! Np. niskie bezrobocie sobie chętnie przypisują, mimo że go odziedziczyli po poprzedniej władzy, a do wpływu na wysoki wskaźnik zgonów już nie, choć wystąpił on za ich kadencji!

Gość

Wolę PO niż PIS mówili na PO że rozkradali ,a oni jeszcze więcej kradną i to wam nie przeszkadza ? Zostaliśmy sami bo PIS zadarł ze wszystkimi i to wam się podoba, bo mnie nie . Jeśli uważasz ,że dobrze rządzą to za chwilę będziesz z głodu przymierał wszystko drożeje jak za żadnych rządów .Takie matoły właśnie na nich głosowały.

Lemingoza jest groźna

Autor 19-05-2018 23:23:09 Ach ci pisowcy! Jak oni lubią walczyć z faktami! W tym przypadku ze statystyką! Np. niskie bezrobocie sobie chętnie przypisują, mimo że go odziedziczyli po poprzedniej władzy, a do wpływu na wysoki wskaźnik zgonów już nie, choć wystąpił on za ich kadencji!
Jak widać durni nie brakuje, również na tym forum. PO zadłużała państwo na potęgę nie dając nic w zamian społeczeństwu. Teraz za PiS społeczeństwo dostaje coś od państwa mimo że PiS musi płacić odsetki od podwojonych przez PO PSL kosztów obsługi zadłużenia. Jak ktoś jest zaślepiany latami indoktrynacją przez ubecki TVN nienawiścią do PiSu to i tak nic nie zrozumie. Żadne argumenty nie pomogą

Gość

No dobra, do ja może dopytam: czy chcesz powiedzieć, że PiS SPOWODOWAŁ przyrost zgonów, a jeśli tak, to w jaki sposób?

Ybr

Za tzw. "komuny" modne było hasło ",Emeryci i Renciści wy poprzyjcie Partię czynem i umrzyjcie przed terminem" - dotyczyło ono wówczas rządzącej partii czyli PZPR. Jak widać, zwolennicy obecnie rządzącej partii, należący do ww. grup ludności potraktowali to stare hasło znacznie poważnej, zmniejszając swoim działaniem deficyt budżetowy panstwa (mniej wydatków na emerytury i renty)... Ku Chwale Jarosława!

Gość

Troll troll troll

Lolo
Gość :

Troll troll troll

Co za czasy ! Kiedyś to trolle starały się coś więcej napisać, ten powyżej to tylko trzykrotnie się przedstawił, nie podając nawet swego imienia! :)

Gość

A czyli ty jesteś z tego starego pokolenia trolli.

Szybka odpowiedź:


Odpowiedz w tym wątku Wróć do tematów
  Zainteresuj tematem więcej osób:


Adres tej witryny: https://Skierniewice.istrefa.com


© istrefa.com
istrefa gmina Skierniewice | istrefa powiat Skierniewice | istrefa łódzkie | istrefa Polska

Skierniewice - miasto, gmina miejska, powiat Skierniewice, województwo łódzkie - portal lokalny


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.