Prostactwo

Wujek ch#jek 01-04-18 21:58

Jak radzić sobie w relacjami z prostakami, na imprezach typu wesela czy komunie lub z rozmową z kimś głupio-mądrym ? Pytam ,że względu , na to ,że poznałem bliżej rodzinę mojej partnerki.

Gość 02-04-18 10:26

Musisz się umieć dostosować do poziomu. W wielu przypadkach to jednak i tak niewiele da. Ale widzę po twoim nicku, że ty nie jesteś na jakoś szczególnie wysokim poziomie, więc nie powinno być problemu. Dasz radę. Najlepiej się przedstaw tak jak tutaj i od razu będzie dobrze.

Gościu! 02-04-18 10:33

Bingo! Od razu też powinien pochwalić się, która to partnerka z rzędu, ile ma forsy, ile potrafi wypić, ... i zarechotać hałaśliwie po skurniewicku z poklepaniem po plecach!

Wujek ch#jek 02-04-18 10:41

Partnerka , potrafi zachowywać się całkowicie poprawnie , wiadomo oczywiście ,że nie jest to kobieta z Ekstraklasy , ale jak dla mnie w zupełności wystarczająca . Jednak mam problem aby śmiać się ze słabych żartów jej rodziny , lub przyjaciół i nie potrafię pić paru kieliszków wódki , jeden po drugim , w krótkich odstępach czasu , tak na prawdę , to wódka wcale mi nie smakuje. Nie potrafię też skakać jak małpa po parkiecie .

BMX 02-04-18 13:12

Trudny do rozwiązania problem, bo prostactwo ma swoją reprezentację we władzy w postaci partii obecnie niepodzielnie rządzącej. Przez to prostacy czują sie pewnie, nie starają się podnosić wego poziomu intelektualnego i moralnego. Jedyna nadzieja w przyszłorocznych wyborach...

Ooo! 02-04-18 13:14

Widać, że partnerka to cwana skurniewicka gapa! Przyczaiła się (bo 122/100), trza złapać chłopa, najlepiej na dziecko, a później out i niech zapitala na mnie i na dziecko. Z korzeni wynosi się moralność i etykę w życiu.

Gość 02-04-18 14:32

Gdy się wpadło między wrony trzeba krakać jak i one. To znane porzekadło ma tu zastosowanie. Zaś co do partnerki. Pamiętaj, ze kobiety trzeba trzymać krótko. Nie dłużej jak 2 - 3 m- ce. Wiem co piszę, swoje lata mam. Jestem już dużym chłopcem upoważnionym z racji wieku i płynących stąd doświadczeń do przywołania zapomnianych prawd. Przywróci ci to radość życia i pogodę ducha. Alleluja.

Gość 2 02-04-18 23:03

A ja ci, Wujek, powiem tak: ten problem nie zniknie. Nie odetniesz jej od rodziny. A jak już będziesz od niej uzależniony w jakikolwiek sposób to masz przerąbane. A mówi ci to ktoś, kto przez coś takiego przegrał prawie 20 lat życia. Teraz jestem po rozwodzie, dziecko jest nastawione przeciwko mnie, a baba ma chłopa spośród swojego środowiska. Więc posłuchaj starego przysłowia, a właściwie dwóch: "tego kwiatu jest pół światu" oraz "szukajcie, a znajdziecie". Nie musisz od razu zrywać. Szukaj intensywnie i płynnie przejdź gdzie indziej. Posłuchaj też tego, co ci napisał Gość przede mną. Może to nie jest 100% moje podejście, ale dużo koleś ma racji.

Gość 2 02-04-18 23:05

I pamiętaj: masz TYLKO JEDNO życie, a CZAS ucieka. Zastanów się, czy chcesz tracić je dla minuty przyjemności dziennie. Jeśli w ogóle.

Wójek ch. 03-04-18 0:02

To wszystko nie jest takie proste , mam już ponad 35 lat , trochę się do niej przyzwyczaiłem , trochę mi na niej zależy i trochę ją kocham , ona też swojego czasu zadeklarowała mi miłość , moje relację z poprzednimi kobietami nie były wcale lepszeWróć do tematów

Adres tej witryny: https://skierniewice.istrefa.com

istrefa gmina Skierniewice | istrefa powiat Skierniewice | istrefa łódzkie | istrefa Polska

Skierniewice - miasto, gmina miejska, powiat Skierniewice, województwo łódzkie - portal lokalny
Kod pocztowy: 96-100 96-101 96-102 96-103 96-104 96-105 96-106


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem