Pracownik biurowy magazynu

  Zainteresuj tematem więcej osób:

Happy People 13-07-18 9:52

Happy People Sp. z o.o. agencja zatrudnienia nr w KRAZ 13294 poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK BIUROWY MAGAZYNU

Zakres obowiązków:
• Prowadzenie dokumentacji magazynowej,
• Prowadzenie zleceń transportowych,
• Pobieranie zamówień z systemu oraz skrzynki e-mail,
• Porównywanie stanu magazynowego z aktualnymi zamówieniami (w razie braków- informowanie osób nadrzędnych),
• Sporządzanie bieżących informacji dla działu handlowego dotyczących rotacji towarem,
• Zarządzanie wirtualnie towarem, znajdującym się w innych magazynach,
• Dbanie o porządek na stanowisku pracy, kontrola porządku w magazynie.

Wymagania:
• gotowość do pracy w systemie 2 –zmianowym,
• aktualna książeczka sanitarno - epidemiologiczna,
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
• dobra organizacja czasu i miejsca pracy.

Oferujemy:
• zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• zatrudnienie na okres próbny (możliwość przedłużenia)
• możliwość rozwoju osobistego oraz zdobycia doświadczenia

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Happy People sp. z o.o. z siedzibą w Mszczonowie ul. Jeżynowa 1/36 wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000594257;
NIP 838-184-98-18; REGON 363423021,
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – qmmdoradztwo@wp.pl
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 30 dni po zakończeniu rekrutacji,
5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie,
6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,
7) podanie danych osobowych jest dobrowolne.

CV prosimy wysyłać drogą mailową na adres praca@happypeople.com.pl

miejsce pracy: Kuranów, woj. mazowieckie

Odpowiedz Cytuj

Adres tej witryny: https://skierniewice.istrefa.com

istrefa gmina Skierniewice | istrefa powiat Skierniewice | istrefa łódzkie | istrefa Polska

Skierniewice - miasto, gmina miejska, powiat Skierniewice, województwo łódzkie - portal lokalny
Kod pocztowy: 96-100 96-101 96-102 96-103 96-104 96-105 96-106

Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.