Skierniewiczanom potrzebna zmiana władzy w ratuszu

Strona 1 z 5

Zniesmaczony 25-12-17 15:29

Czwartek 21 12 2017 powinien być dla ratusza dniem pracy jak każdy inny, ale.....jak nie ma gospodarza to.....Po dokonaniu resztek przedświątecznych zakupów na rynku korzystając z bliskości do urzędu idę załatwić urzędową sprawę. Koniec roku bliski więc niektóre sprawy chciałoby się mieć za sobą. Niestety, jedne drzwi....zamkniete, drugie drzwi zamkniete. Idę na Senatorską ,może tam więcej szczęscia. Tym czasem korytarz zastawiony "garam" i mnogo kateringowej obsługi. Ciągnę za klamkę...ups, ulga, otwarte, a tam ktoś informuje że została tylko poproszona żeby informować że pracujących w tym miejscu urzędników nie ma bo mają inne obowiązki. Zawiedziony wychodzę a tam ....za uchylonymi drzwiami impreza w najlepsze. Gospodarz zrobiłby spotkanie opłatkowe po godzinach. Pajac jest do dyspozycji urzędników zawsze. Jednak to urząd powinien być zawsze dla interesantów. Oby to się zmieniło. Zarówno w kwestii nieodpowiedzialnych urzędników jak i niedorośniętego do roli gospodarza prezydenta

Doświadczony 25-12-17 17:08

Urzędnicze kariery zakutych łbów w ratuszu w żadnym stopniu nie kształtuje praca, intelekt, służebność publiczna tylko lizusostwo oraz dyspozycyjność dla głównego gospodarza. I nieważne jakiego buca czy chama (KJ czy LT czy SK, …) wybierze pospólstwo, bo „załatwi” czyli zakumbinuje. Taka jest cena demokracji – honor, intelekt, uczciwość nie w cenie. A tu trzeba było pokazać się i zademonstrować „osiągnięcia” na wspólnej imprezie. Otoczenie puści to w pospólstwo i będzie „licytacja” przy następnych wyborach, który lepszy – ten co lansował się z wuefistami i „kulturą młodości” czy ten co „zbudował!” przedszkole dla 50-ciorga dzieci (ze swego otoczenia!) za 13 mln zł (w tym 50% to kredyt) i dostarcza nowych wybudowanych ruder publicznych, które tworzą przede wszystkim koszty...

Do zniesmaczonego 25-12-17 20:30

A jakim prawem ty masz wolne ? Czemu nie jesteś w pracy ? Jak tak można ? Czym ty w ogóle się zajmujesz ? Pewno jesteś urzędasem ? Wszyscy mają wolne a tylko ty łazisz po rynku ! Biedaku jak tak mogli cię potraktować ?

Uuuu! 25-12-17 21:13

Pewnie frajer z takich co to ile zrobi tyle zarobi a nie urzędnik, co mu leci z publicznych gdy nawet prywatnie kumbinuje.

Proste 26-12-17 0:17

Autor 25-12-2017 16:22:21 Do wypowiadajacych się powyżej, w szególności do autora wątku : święta Bożego Narodzenia (25 i 26 .12) powinny być wolne od politycznych swarów i kłótni. Ale to rozumieją tylko ludzie cywilizowani.
A w dzień roboczy urzędnik w godzinach pracy ma obowiązek być na stanowisku i wykonywać obowiązki. jesli tak się nie dzieje, a jego szef nie wyciąga wobec niego konsekwencji to najpierw trzeba odsunąć ze stanowiska szefa, a później jego rozlazłych urzędników. W urzędzie potrzebna jest dyscyplina

Niestety 26-12-17 9:05

To nie takie proste gdy szef nie ma elementarnej odwagi i kryje bylejakość aby do wyborów i go poparli, robiąc cuda wianki z jego "osiągnięć". Rzeszów ma szefa, który jest kuty na cztery łapy wiedzą i doświadczeniem. Wszyscy (razem z zastępcami i prawnikami) stają na baczność na jego widok. Nawet moja ciotka dewota uwielbia go choć jest z SLD, bo zna z różnych stanowisk wcześniej i jego kontaktów ze zwykłym człowiekiem. On nie musi się lansować na siłę!

Riki tiki 26-12-17 10:00

Tylko wątpliwe w Skierniewicach by szef został odsunięty, kto ma go zastąpić? ktoś z PO które ledwo co zipie albo z PIS z starym Pastusiakiem albo Trębski, który z nienawiści tylko ujada

Ależ! 26-12-17 12:56

A dlaczego szukasz kandydata w tym już znanym szambie. A coś to, co się nie podoba, bo "konfiktowy" tj. ma swoje zdanie i rozum i nigdy tym panujące szambo nie dało mu się przekonać albo przynajmniej wysłuchać i włączyć swój rozum - bo inne zdanie z zewnątrz powinno aktywować myślenie. A tu kwiatki nianiania Dorci i doopa Krychy w większym uznaniu i poważaniu.

Riki tiki 26-12-17 13:54

Autor 26-12-2017 11:56:05 A dlaczego szukasz kandydata w tym już znanym szambie. A coś to, co się nie podoba, bo "konfiktowy" tj. ma swoje zdanie i rozum i nigdy tym panujące szambo nie dało mu się przekonać albo przynajmniej wysłuchać i włączyć swój rozum - bo inne zdanie z zewnątrz powinno aktywować myślenie. A tu kwiatki nianiania Dorci i doopa Krychy w większym uznaniu i poważaniu.
Nie szukam kandydata, bo i po co innych raczej nie będzie

Rocky 26-12-17 20:48

Autor 25-12-2017 16:22:21 Do wypowiadajacych się powyżej, w szególności do autora wątku : święta Bożego Narodzenia (25 i 26 .12) powinny być wolne od politycznych swarów i kłótni. Ale to rozumieją tylko ludzie cywilizowani.
Jak widać z powyższych postów cywilizowanych ludzi na forum jak na lekarstwo, mamy tylko - statystycznie rzecz biorąc - ziejących nienawiścią pseudokatolików, którzy nie potrafią uszanować Świąt Bożego Narodzenia.
Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://skierniewice.istrefa.com

istrefa gmina Skierniewice | istrefa powiat Skierniewice | istrefa łódzkie | istrefa Polska

Skierniewice - miasto, gmina miejska, powiat Skierniewice, województwo łódzkie - portal lokalny
Kod pocztowy: 96-100 96-101 96-102 96-103 96-104 96-105 96-106


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem