Jażdżyk. Zostaje, czy nie?  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 2


Wybory 2018

Jażdżyk. Zostaje, czy nie?

Gość

Moim zdaniem nie ma kontrkandydata. Trąba jest spalony przecież.

Pedagog z logiką

Niestety prostactwo wybiera prostactwo. Ceniona jest cinżka praca z młotem, świdrem, moturem, … a nie praca rozumu. Na Sucharskiego nad jedną dziurą przy studzience łamoce trzech z trzema specjalnymi jezdnymi już drugi dzień. Obniżanie standardów życia otoczenia - o to mi chodzi. Nie muszą ciężej, szybciej tylko z szacunkiem. W parku spotkałem tylko dwóch przejeżdżających rowerzystów i czterech w roboczych kombinezonach, motur warczy na cały park, obok stoją dwa pojazdy. Obok budynków Instytutu na chodnikach przylepione metalowe jabłka. Komu to służy? Czyje estetyczne wrażenia i standardy podnosi? To dominuje - lans i prostactwo. Więc czego oczekujemy? Rozumu?

Mirek

A co to ma wspólnego z tym, czy Jazdzyk zostaje czy nie? Piszesz nie na temat, logiko ty... ech. Dlaczego nie założysz nowego wątku tylko rozwalasz dyskusje już na samym początku?!?

Pedagog z logiką

Włącz rozum to zrozumiesz, że post odpowiada na pytanie, dlaczego prostak ma szanse być na grzbiecie naszym jeszcze kadencję.

Gość

No tak. Nie rozumiesz tematu wątku to co masz rozumieć dalej. Wątek jest o tym czy zdaniem forumowiczów Jazdzyk zostanie czy nie. Jak obstawiają co przewidują itd. A ty piszesz o jabłkach w chodniku przed instytutem.

Pedagog z logiką

Te wszystkie problemy prostackie, które opisuję to wniosek, acz z obrzydzeniem nie wprost, jest oczywisty, że przejdzie. Bo kto?! Trębski, Dorcia, miernota Marasek? Przydałaby się jakaś baba ostra, z jajami, bez związków z tymi mafijnopartyjnymi koteriami. I wcale nie musiałaby się (a nawet nie chciała) fotografować z motocyklistami, ze strażakami, dżentelmenami w sukienkach, z piłkarzami, dziackami …, tylko pokazałaby gdzie ich miejsce. Nie dotacje tylko praca i to nie za publiczne. Kto na coś takiego by głosował w tym pieprz...ku, gdzie za sukces uważa się, że miał/miała kilka bab/chłopów. To jest nie tylko grajdoł ale i typowy dla udzkiego burdel!

Gość

Czy ty umiesz czytać? Pytanie brzmi: "Jażdżyk. Zostaje, czy nie?".

Pedagog z logiką

Proste jak drut i ty! Spadaj!

Mirka

Może ja poratuję. Moim zdaniem Jażdżyk zostaje.

Szybka odpowiedź:
Strona 1 z 2
Skocz na koniec


Odpowiedz w tym wątku Wróć do tematów
  Zainteresuj tematem więcej osób:


Adres tej witryny: https://Skierniewice.istrefa.com


© istrefa.com
istrefa gmina Skierniewice | istrefa powiat Skierniewice | istrefa łódzkie | istrefa Polska

Skierniewice - miasto, gmina miejska, powiat Skierniewice, województwo łódzkie - portal lokalny


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.