Jażdżyk to wspaniały prezydent

Strona 1 z 16

Wania 07-03-18 14:34

Szanowni Państwo mamy wspaniałego prezydenta Skierniewic. Myślę że to najlepsza rzecz jaka nam się przytrafiła, a jaki przystojny. Zbliżają wybory i nie powinniśmy dopuścić nikogo innego. Pan Krzysztof potrzebuje przecież jeszcze trochę czasu aby mógł naprawić nasze Skierniewice. Uważam że jest doskonałym szefem dla pracowników.

Mania 07-03-18 15:37

Warunki na zgrupowaniach miałyśmy bardzo dobre! Wszystko to zasługa naszego prezydenta i nie jest prawdą, że dach przeciekał, szczególnie, że prawie nie padało!

Obiektywna 08-03-18 10:05

Autor 07-03-2018 13:34:47 Szanowni Państwo mamy wspaniałego prezydenta Skierniewic. Myślę że to najlepsza rzecz jaka nam się przytrafiła, a jaki przystojny. Zbliżają wybory i nie powinniśmy dopuścić nikogo innego. Pan Krzysztof potrzebuje przecież jeszcze trochę czasu aby mógł naprawić nasze Skierniewice. Uważam że jest doskonałym szefem dla pracowników.
No fajny Prezydent i do tego ludzki czlowiek, mam nadzieję że wygra wybory

Jażąbek 08-03-18 10:28

Łubu dubu łubu dubu niech nam żyje prezes naszego klubu...

Też jaż...beek 08-03-18 11:34

Łubu dubu! Ale kilku doopom załatwił! Albo dla 50-ciorga ...albo dla UTW po kwiatku, ...Bzdura!!! Dobrze, że wreszcie mamy ten drogocenny park ale w nim pusto i coraz bardziej nijako. Całemu społeczeństwu to nie potrzebne bzdety jakimi go chwalą tylko dbałość o ekologię, estetykę i możliwość egzystencji bez prostackiego samouwielbienia WADZY! Tym stojącym i konsumującym "małpki" oraz browarek, przy obiektach handlowych, zrobiłby jakieś namioty lub takie budy jak palarnie przy Tesco, Castoramie, ze stolikiem do warcab. Widziałem takie w Łęcznej. Tylko nie pod oknami innych i co naistotniejsze - walka z qrwologią, zaśmiecaniem i brzdękiem dostaw do marketów na osiedlach!

Dws 08-03-18 12:17

No najgorszy jażdzyk nie jest aczkolwiek brakuje tu inwestycji zgodnych z definicją czyli walenia kasy w coś co przyniesie zyski nie tylko finansowe. Budowa domu starców to akurat same koszty a nie inwestycja. Coś tam uzbroili jakieś tereny ale pytanie czy ktoś robi coś w tym wzgledzie aby sciagnac kogos kto tam coś wybuduje, przywiezie kapitał i stworzy miejsca pracy. Bo oszołom uzdrowiskowy chwalił sie otwarciem McDonalda, że takie miejsca pracy (szkoda ze finansowane z tego za ile skierniewiczanie tam zeżrą), albo firmy która robi meble w ktorej nikt nie chce pracowac i sciagaja robotników z Nepalu.

Gość 08-03-18 14:14

Szczerze mówiąc też wolę Jażdżyka. Jak sobie przypomnę tego BUCA Trąbę to aż mnie ciarki przechodzą po plecach...

Słuchy 08-03-18 15:24

Autor 08-03-2018 13:14:43 Szczerze mówiąc też wolę Jażdżyka. Jak sobie przypomnę tego BUCA Trąbę to aż mnie ciarki przechodzą po plecach...
Trąba ponoć startował nie będzie, ale za niego ma być jakiś facio, o źle kojarzącym się nazwisku, dla Trąby to najważniejsze że wykształcony.

Gość 08-03-18 18:26

Właśnie te bucowskie inwestycje plus park plus ścieżki dla rowerzystów, lepsza jakość robót drogowych były dla całego społeczeństwa i to Trębskiego chwała. Natomiast ci ludzie, z którymi się lansował, stając się narcyzkiem na wzór obecnego, to zgubiło go. Nawet Mc Donald lepszy niż to przedszkole dla "reprezentantów". Klimczakowa to suma Dorci i Krychy.

Mieszkaniec 09-03-18 14:39

Dla skierniewic jazdzyk to katasstrofa ...panie jazdzyk gdzie te obwodnice gdzie remont ulic ....wymarle miasto....fircyk w garniturku ktory bazuje na pompowaniu mlodziezy...moze przed wyborami zrobi jeszcze kilka spedow w rynku przy udziale jakiegos zespolu.....niech sie mlodziez bawi.....moze zaglosuja nz niego....zenada.nie bylem zwolennikiem pana T.....ale on cos robil..nie udawal.....
Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://skierniewice.istrefa.com

istrefa gmina Skierniewice | istrefa powiat Skierniewice | istrefa łódzkie | istrefa Polska

Skierniewice - miasto, gmina miejska, powiat Skierniewice, województwo łódzkie - portal lokalny
Kod pocztowy: 96-100 96-101 96-102 96-103 96-104 96-105 96-106


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem