Moralność duchownych

Strona 2 z 2

Koleś 26-06-18 17:09

Na to by wyglądało, aczkolwiek, jakoś tak dziwnie, że tytuł nie brzmi "Moralność niektórych duchownych" ale brzmi "Moralność duchownych" co w skrócie oznacza, ni mniej ni więcej, "Moralność wszystkich duchownych".

Koleś 26-06-18 17:11

Więc może zapytam podobnie jak kolega kilka postów wyżej: czy waszym zdaniem WIĘKSZOŚĆ duchownych jest zdemoralizowana i należy podjąć walkę z Kościołem?

Koleś 26-06-18 17:53

A ja myślę, że nie ma środowisk idealnych, a takie manipulacje typu tytuł wskazujący na wątpliwą moralność całego środowiska, to po prostu dążenie do wyeliminowania znaczącej siły, dzięki której ten naród przetrwał, a która obecnie uniemożliwia przejęcie kontroli nad społeczeństwem, a co za tym idzie, dobrania się do wolności i pieniędzy.

Nie twierdzę, że autor tego wątku bierze udział w tym spisku, być może wierzy w to będąc tzw. pożytecznym idiotą, albo kimś, kogo bardzo bolą zasady kościelne...

Gość 17-07-18 23:46

Papież Franciszek twierdzi: "Jeśli widzisz zło, także w Kościele i nie reagujesz, stajesz się tego zła współsprawcą. Dlatego jeśli kochasz Kościół, krytykujesz go. " W ten sposób Franciszek zachęca wiernych do piętnowania ewidentnych patologii w Kościele. Warto o tym pamiętać!

Gość 08-08-18 14:38

Ważnym głosem w dyskusji na ten temat będzie film znanego reżysera Wojciecha Smarzowskiego pt. "Kler". W sieci pojawił się już jego zwiastun:

"Kler" Wojciecha Smarzowskiego. Pierwszy zwiastun

Gość 10-08-18 22:14

Niektórzy duchowni nie mają serca do zwierząt. Przed kościołem w w jednej z parafii w województwie lubelskim leżał wychudzony, w złym stanie zdrowotnym pies. Mimo wielu mszy niedzielnych nikt z parafian się nim nie zaopiekował. Dopiero interwencja z zewnątrz spowodowała, że pies trafił pod opiekę weterynaryjną. Okazało się, że pies należał do poprzedniego proboszcza -
nowy proboszcz nie chciał się nim zajmować. Więcej na ten bulwersujący temat:
[LINK]

Gość 11-08-18 10:43

Nowy, nieco zmieniony zwiastun ww. filmu "Kler":

KLER - oficjalny zwiastun nowego filmu Wojtka Smarzowskiego


P.S. " Do ch. ... karmazyna! " Dobre...
Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://skierniewice.istrefa.com

istrefa gmina Skierniewice | istrefa powiat Skierniewice | istrefa łódzkie | istrefa Polska

Skierniewice - miasto, gmina miejska, powiat Skierniewice, województwo łódzkie - portal lokalny
Kod pocztowy: 96-100 96-101 96-102 96-103 96-104 96-105 96-106


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem