In vitro w Skierniewicach

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Kron 16-05-18 21:54

Czy wzorem innych samorządów w Skierniewicach będzie dofinansowanie do in vitro? Czy ma to w programie jakieś ugrupowanie planujące start w lokalnych wyborach? W Warszawie to nawet prawicowy kandydat na prezydenta Warszawy Patryk Jaki opowiada się za in vitro. Czy skierniewickie pary pragnące potomka mają być w gorszej sytuacji niż mieszkańcy większych miast?

Odpowiedz Cytuj
Gość 17-05-18 0:52

Pary sobie dadzą radzę z tym twoim tematem, jeśli mają umiejętności pożyteczne, to zarobią i zapłacą za in witro. Gorzej z osobami, które są zdane na samych siebie i w związku z częstymi zaparciami nie bardzo mogą pracować. Nadzieja w Ochojskiej i Owsiaku, że zorganizują zbiórkę i pomogą - SIC!

Odpowiedz Cytuj
Zygi 19-05-18 0:41

Warto słabszym ekonomicznie parom pomagać - w dobie problemów demograficznych władze publiczne powinny część kosztów związanych z in vitro finansować ze środków publicznych.

Odpowiedz Cytuj
Naprotechnologia jest ok! 22-05-18 13:03

In vitro ze środków publicznych?? jakim prawem za moje pieniądze mają zabijać zarodki? Ja z żoną jeździłem do Białegostoku do dra Wasilewskiego do Napromedica i jemu z zespołem udało się naprawić to co natura spaprała - taniej, bezpieczniej i humanitarniej w porównaniu do in vitro. Do naprotechnologii niech będą dopłaty a nie do selektywnego mordowania. chore czasy!!

Odpowiedz Cytuj
Qwerty 22-05-18 14:41

Jesteś trolem, czy jesteś po prostu głupim niewykształconym katolem z mózgiem mrówki (i to jeszcze zindoktrynowanym)?

Odpowiedz Cytuj
Gość z logiką 11-07-18 15:32

Co za głupota by kandydaci wypowiadali się właśnie na ten temat. Raczej co sądzą o tym jakie problemy w grajdole ma przeciętny człowiek nie lubiący prostactwa i chamstwa. Mniejsza o koszty ale park i poprawa jakości dróg były osiągnięciem poprzedniego Buca. Aktualny zamiast kontynuować jakość dla wyeliminowania nadmiaru smrodu, hałasu i prostactwa moim zdaniem je rozwija poprzez te niby wysokocenne pomniki dla niewielkiej grupy ludzi. Stwarzając rozpierduchę inwestycyjną dolegliwą dla reszty. Nadal urzędole pojedynczo w furach okupują parkingi przy urzędach a rowerkiem przez park, ścieżką to nie łaska. Tylko tam trzeba jeszcze coś poprawić i niech ten park żyje kulturą, estetyką a nie przypadkowymi łobuziakami i pijaczkami!

Odpowiedz Cytuj
Jakub 13-07-18 10:11

Głupotą i barbarzyństwem zarazem jest ignorowanie problemu bezpłodnych par. To że władza centralna krzywo patrzy na in vitro, nie oznacza, że cywilizowani samorządowcy powinni omijać problem. Panie prezydencie, niech Pan nie udaje, że problemu nie ma!

Odpowiedz Cytuj
Gość 30-07-18 8:21

Oooo! To ze trzy wysokopłatne stanowiska budżetowe będą. Jak wydadzą te pieniądze to nic wiarygodnego nie będzie. Może załapie się ten co w czasie dyżuru na położnictwie pojechał na lotnisko po syna. Czy syn uczył się "rzetelności" na Erazmusie?

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://skierniewice.istrefa.com

istrefa gmina Skierniewice | istrefa powiat Skierniewice | istrefa łódzkie | istrefa Polska

Skierniewice - miasto, gmina miejska, powiat Skierniewice, województwo łódzkie - portal lokalny
Kod pocztowy: 96-100 96-101 96-102 96-103 96-104 96-105 96-106


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem