Co sądzicie o marihuanie?

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 2 z 2

Waldek 27-02-13 21:53

Sam kiedys palilem, ale jedno mi przeszkadza. Trawke ciezko wyczuc, nie zbada sie jej alkomatem,kierowcy jezdza bezkarnie. Moi koledzy nacpani jezdza samochodem po calym kraju i maja wtedy wszystko w d..e. A jesli w tym czasie moje dziecko bedzie przechodzilo przez pasy...

Odpowiedz Cytuj
Gość 03-03-13 12:29

"Niektóre odmiany konopi mogą powodować głębokie i trudne do odwrócenia uszkodzenia neurologiczne. Narkotyk, który w opinii wielu ludzi jest nieszkodliwy, może szybko i trwale wpędzić w obłęd." link do artykułu biznes.onet.pl/najdrozszy-odwyk-swiata,18570,5431225,2,prasa-detal

Odpowiedz Cytuj
Emo 15-08-13 17:35

W 2012 r. pod petycją o legalizację marihuany do celów leczniczych podpisało się kilkanaście tysięcy Czechów, za rozwiązaniem takim opowiedziało się też wielu lekarzy. Wniosek został zatwierdzony w grudniu przez Izbę Poselską, a w styczniu przez Senat. W lutym, tuż przed końcem swojej drugiej kadencji, nowelizację przepisów podpisał ówczesny prawicowy prezydent Vaclav Klaus. Według opinii ekspertów przytaczanych w trakcie debaty nad zmianami w prawie marihuana pomaga w leczeniu takich schorzeń jak stwardnienie rozsiane, choroba Parkinsona czy AIDS. Na podobnych zasadach udostępnia ją kilka stanów USA. Czytaj całość na: czechofil.com/2013/04/02/lecznicza-marihuana-legalna-w-czechach/

Odpowiedz Cytuj
Skonema 10-09-14 14:19

Matko, co za dyrdymały. jakby w Europie zachodniej gwałcili się na ulicach a potem odcinali sobie głowy, to znaczy, że my też musimy to wprowadzać? (A nie, czekaj, tak w Europie już jest)... Moim zdaniem tak jak jest obecnie, tak jest dobrze. Nauka pokazuje, że jednak marihuana szkodzi. Mam kontakt z dwiema osobami uzależnionymi. Są parą i mają nie kiepskie problemy. Osobiście wolę dobry alkohol w dobrym towarzystwie. A nie jakieś zielsko skręcane pokątnie z dodatkami ołowiu i detergentów.

Odpowiedz Cytuj
Logic 10-09-14 17:30

Autor Skonema 10-09-2014 13:19:47 Matko, co za dyrdymały. jakby w Europie zachodniej gwałcili się na ulicach a potem odcinali sobie głowy, to znaczy, że my też musimy to wprowadzać? (A nie, czekaj, tak w Europie już jest)... Moim zdaniem tak jak jest obecnie, tak jest dobrze. Nauka pokazuje, że jednak marihuana szkodzi. Mam kontakt z dwiema osobami uzależnionymi. Są parą i mają nie kiepskie problemy. Osobiście wolę dobry alkohol w dobrym towarzystwie. A nie jakieś zielsko skręcane pokątnie z dodatkami ołowiu i detergentów.
Nauka pokazuje, że jednak alkohol szkodzi. Mam kontakt z wieloma osobami uzależnionymi. Czyżby należało wprowadzić prohibicję wzorem USA z lat międzywojnia?!

Odpowiedz Cytuj
Mariusz 10-07-18 8:25

Ja nie sadze tylko wiem, ze marihuana palona jest 100 razy bardziej rakotwórcza od papierosów. To jest tak potwornie szkodliwa rzecz ze mało kto zdaje sobie z tego sprawę. Mieliśmy tu miłośnika artystę w Skierniewicach, jak skończył wszyscy wiedza. Przy całym szacunku do niego.

Odpowiedz Cytuj
Gh 13-07-18 10:41

Szanowany naukowiec o marihuanie:
- Media często straszą, że marihuana doprowadza ludzi do śmierci, a taki przypadek znamy jeden, i to wcale niezbyt dobrze udokumentowany. Słodycze zabiły już miliony ludzi na całym świecie. Dlatego tak bardzo denerwuje mnie, że prawo pozwala wielu młodym i wartościowym ludziom trafić przez nie do więzienia albo przynajmniej tłuc się po sądach. Absurd – mówi prof. Jerzy Vetulani, neurobiolog, najbardziej znany w Polsce zwolennik legalizacji marihuany.
(Źródło:Newsweek.pl)

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://skierniewice.istrefa.com

istrefa gmina Skierniewice | istrefa powiat Skierniewice | istrefa łódzkie | istrefa Polska

Skierniewice - miasto, gmina miejska, powiat Skierniewice, województwo łódzkie - portal lokalny
Kod pocztowy: 96-100 96-101 96-102 96-103 96-104 96-105 96-106


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem