Co sądzicie o marihuanie?

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 2

Avenger 25-02-13 21:46

Otóż co sądzicie, marihuana jest zła ?, chce wiedziec co skierniewiczanie o niej wiedzą. Wykażecie się jakąkolwiek wiedzą czy może kompletnym zaściankowym podejściem piszcie. oraz proszę o komentarz dotyczący narkotykow w szkołach. Co o tym wiecie itd

Odpowiedz Cytuj
Rzf 25-02-13 23:37

Zaściankowe podejście tzn. jak stwierdzimy że narkotyki są złe to zaściankowo? ciemnogród? Moim skromnym, obostrzenia do narko winny być takie jak do alko, w sumie to wisi i powiewa mi kto co ze sobą robi no bo i czemu miało by mi przeszkadzać? Osobiście paliłem swego czasu, i wolałem to od wódy bo nie zaznałem nigdy kaca/wymiotów/delirium i nie słyszałem żeby kogokolwiek coś poza gastrofazą po trawie dopadło. co do innych prochów ja nie biorę ale jak już mówiłem, czemu miałbym negować innym prawo do wciągania/palenia/dawania w żyłe itp. tak długo jak nie stanowią zagrożenia dla mnie niech biorą co chcą. co do zaściankowego podejścia - narkotyki szkodzą zdrowiu, jeśli twierdzisz inaczej...

Odpowiedz Cytuj
Greg 26-02-13 9:07

Ja przetestowałem już wszystko i jestem bardzo przeciwny z jednym wyjątkiem: jedynie "maria" jest pomocna, dobra na ból głowy, dobra na zły humor, dobra na sen, dobra na rower i przed kinem, itd. tylko cięzko ją zdobyć.

Odpowiedz Cytuj
Bob marley 26-02-13 10:42

Towarzyszy mi od kilkunastu lat w skrócie : na pewno ma się po niej lenia i gorsza pamięć ale nikt mnie nie przekona że jest bardziej szkodliwa od alkoholu. Trzeba być idiotą do potęgi aby tak twierdzić. Pozdrawiam wszystkich świadomych palaczy.

Odpowiedz Cytuj
Nadkomisarz 26-02-13 12:23

Nie boicie się ,że to prowokacja policji taki temat i teraz po IP was namierzą?

Odpowiedz Cytuj
Rzf 26-02-13 12:50

Mogą nas namierzać i walić do sądu, dopóki nic przy tobie nie znajdą to nie mogą cię za nic skazać ;p ps. Marysia na rower ?? ja jak zapalę nie mam ochoty i siły na sporty ;p Ps2. porównanie szkodliwości alko i marychy to problem dość głęboki i trudny, jedyne co jest pewne to że nie ma dawki śmiertelnej w przeciwieństwie do alko. Natomiast długotrwałe i częste spożycie w obu przypadkach wyrządza szkody, o ile alko powoli niszczy wątrobę to do pewnego momentu potrafi się ona zregenerować, trawa natomiast powoli zwłóknia dno płuca i te uszkodzenia są ponoć nieodwracalne itp. itd. po szczegóły trzeba by sięgać do badań niezależnych naukowców ale to chyba nie temat na to forum.

Odpowiedz Cytuj
Dareckib 26-02-13 19:06

A ja mam tylko jedno pytanie... Czy chcieli byście żeby wasze dziecko paliło Marysię ? Czy chcieli byście aby wasze dziecko się uzależniło ? Jeżeli odpowiecie sobie na to pytanie... to myślę że będziecie znali odpowiedź!

Odpowiedz Cytuj
Darek 26-02-13 19:34

A czy ty byś chciał żeby twoje dziecko zostało alkoholikiem ? Tu nie chodzi o dzieci tylko o osoby dorosłe .

Odpowiedz Cytuj
Rzf 27-02-13 21:41

Tak, wolę żeby paliło trawę niż piło wódę od trawy nie da się uzależnić

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://skierniewice.istrefa.com

istrefa gmina Skierniewice | istrefa powiat Skierniewice | istrefa łódzkie | istrefa Polska

Skierniewice - miasto, gmina miejska, powiat Skierniewice, województwo łódzkie - portal lokalny
Kod pocztowy: 96-100 96-101 96-102 96-103 96-104 96-105 96-106


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem